Pzt - Cumartesi 9.00 - 19.30

0 (212) 247 27 69

Güzelbahçe sok. Seren apt. 18/4 K.2 Nişantaşı

Top
 

Wellness ve Anti-Aging

Her geçen gün sağlıklı beslenmenin, düzenli egzersiz yapmanın ve günlük stresi azaltmanın genel sağlığa (wellness) olan faydası ile alakalı bilimsel çalışmalar yayınlanıyor, basına konu oluyor ve insanlar daha da bilinçleniyor. Yani sağlıklı yaşamın denklemi net!

 

Wellness ve Anti-aging programları tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik planlanmakta ve daha zinde olabilmeniz için doğru tercihler yapma konsunda teşvik etmektedir.

 

Bizi önceki nesillerden ayıran önemli bir faktör de önümüze çıkan sonsuz seçenekler. Öyle ki, yaptığımız tercihler kişiliğimizi ortaya koyarak kartvizitimiz haline gelebiliyor. Bu durum beslenme ve yaşam tarzımızdaki seçimlerimiz için de geçerli.

 

*          *          *

 

Ne yazık ki günümüzde obezite ve buna bağlı kanser ve kalp hastalığı vakaları görülmemiş düzeylerde seyretmekte ve beslenmenin önemini çarpıcı bir şekilde ortaya koymaktadır. Bedensel Değişim Programı’ndan alacağınız destek, sağlık hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak.

…..

Konsültasyonlar (görüşmeler) ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın

 

* Bu sitede anlatılanlar sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim/hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Kişiden kişiye farklılar gösterebilir.