Pzt - Cumartesi 9.00 - 19.30

0 (212) 247 27 69

Güzelbahçe sok. Seren apt. 18/4 K.2 Nişantaşı

Top

Testimonials

Orçun Kürüm / Testimonials
Derya

Çok uzunca şeyler söylemeye gerek yok aslında. İlk konuşmanızda ona güvenebileceğinizi anlarsınız. Diyetisyenlik yerine medya maymunluğu yapan bir sürü insandan açık ara ile önde. Gördüğüm, tanıdığım, çalıştığım en iyi diyetisyen. Ailem, arkadaşlarım ve ben, kendimizi hiç kuşku duymadan Orçun'a güvenir halde bulabiliyoruz. Ağlamadan, kendinizi kötü diyet psikolojisine sokmadan, istediğiniz zaman, istediğiniz soruları sorarak sağlığınıza, Orçun'un birbirinden eğlenceli yemek listeleriyle kavuşabilirsiniz. Net.

Derya

Yasemin

Orçun bey ile 3 ayı tamamladık ve çok sağlıklı bir şekilde kilo veriyorum ve asla kilo verirken sıkılmıyorum. Pes etmeme izin vermiyor. En sevdiğim yiyecekleri; simit , lahmacun , peynir , dondurma.. yiyerek kilo vermenin zevkini yaşıyorum.. Herşey için minnettarım hayatımda en büyük şansım Orçun Bey’le tanışmak ve onun danışanı olmak oldu.

Yasemin

Gülsah

Orçun 'la ilk tanıştığımız günden beri sinerjimiz tuttu diyebilirim.Birlikte çalışmak benim için büyük bir keyif, bundan sonrada mesleki tecrübelerimizi bir araya getirebileceğimiz alanlarda birlikte yer almak isterim. Kendisi detaycı, planlı, düzenli olduğu kadar da enerjik, dost canlısı ve esprilidir. Mesleki yeterliliklerini önce kendi hayatına uygulamıştır. Sağlıklı beslenmek ve spor hayatının doğal ritüelleridir. Pratik zekalı, kuvvetli, iş bitirici, yetenekli ve disiplinli tarzıyla eminim günden güne başarıları katlanarak artacaktır.

Uzm. Psk. Gülşah BEŞTAV

Gülüş

Orçun Kürüm'ün sosyal medyadaki yemek paylaşımlarımı takip ederken her yediğime olumsuz yaklaşmasa da bana ne yaptığımı ve ne yapmam gerektiğini nazikçe bildirdiğini fark etmiştim. Bunlar da zaman içinde ne yediğime başka şekilde bakmama sebep oldu. Orçun Kürüm kendisine sorduğum sorulara kapsamlı cevap verir. Bir takım zorlayıcı, sınır uygulamalar önermez ama sınırları nettir. Kürüm'ün sosyal ağına girdiğinizde karşılaştığınız günlük tavsiyeler ve başka danışanların başarı hikayeleri, sizi günlük bazda ikna etmeye devam eder.

Gülüş

Umay

Orçun Kürüm'le beraber yaklaşık 1.5 ayda benim için inanılmaz bir rakam olan 6 kiloyu verdim(arada yaramazlıklar yapmama rağmen). Bu hem insanı mutlu ediyor hem de hayata karşı bakış açınızı değiştiriyor. Siz de benim gibi karşınızdaki insanın pozitif enerjisine ve güleryüzlülüğüne düşkünseniz ve asla kilolarınızdan kurtulamayacağınızı düşünüyorsanız Orçun Bey'in kapısını bir çalın derim.

Umay

Ecebik

Orçun Kürüm ile bir arkadaşımın vasıtası ile tanıştım .Daha önce bir çok defa diyetisyen yardımı aldım fakat Orçun Kürüm ile diyet yapmayı değil kaliteli ve sağlıklı beslenmeyi öğrendim. Herşeyden önce tüm trendleri takip eden,her an ulaşabileceğiniz tüm sorularınızı yanıtlayan konusunda çok donanımlı bir uzman. Oluşturduğu beslenme programı ile sosyal hayattan uzaklaşmadan sağlıklı beslenerek ve aç kalmadan kilo veriyorum. Kendisi çok güler yüzlü, motive edici, pozitif bir uzman. Herkese tavsiye ederim. Orçun Kürüm ile tanışın yaşam kalitenizi arttırın:))

Ecebik

Ezgi

Orçun'un en sevdiğim özelliği de klasik, geleneksel yöntemlerle ilerlememesi ve devamlı araştırıp öğrenmesi. Alanında Türkiye ve İngiltere'deki iyi okullarda eğitim almış bir uzman, ancak kendisini her zaman sertifika programları, sektör toplantıları, kongreler ile besleyen ve araştırmaktan, yeni yöntemler keşfetmekten vazgeçmeyen bir profesyonel. Kendisini daha sağlıklı yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim!

Ezgi

p
Sharon Owens
Theme Forest

Nam vehicula commodo pulvinar. Morbi vel luctus dui. Maecenas faucibus dignissim ante, et sollicitudin rutrum viverra. Sed viverra leo eget aliquam ultricies. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam tempor dolor id odio luctus, a condimentum

p
Ann Ruiz
Envato Market

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean feugiat dictum lacus, ut hendrerit mi pulvinar vel. Fusce id nibh at neque eleifend at sit amet libero. In aliquam in nisl nec sollicitudin. Sed consectetur volutpat sem vitae facilisis.

p
Jordan Collins
Graphic River

Vivamus sed fermentum tellus. Donec quis elit sapien. Aliquam commodo tortor nisi, nec varius mi finibus at. In nulla libero, dictum vel orci at, congue tortor. Ut ullamcorper volutpat lectus. Sed in gravida mauris. Nam consectetur varius libero

* Bu sitede anlatılanlar sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim/hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Kişiden kişiye farklılar gösterebilir.