Pzt - Cumartesi 9.00 - 19.30

0 (212) 247 27 69

Güzelbahçe sok. Seren apt. 18/4 K.2 Nişantaşı

Top
 

Bedensel Değişim Programı®

Bedensel Değişim Programı®

“Bedensel Değişim Programı” Orçun Kürüm’ün kendi tarzını, eğitimini ve karakterini ortaya koyduğu, kişiyi bedenen değişirken düşünce ve davranışsal olarak da daha iyiye dönüştürdüğü marka olarak tescillenen bir sistemin adıdır. 

Bedensel Değişim Progamı’nda önce sizi sağlığınızdan ve hedefinizden uzaklaştıran sebepler belirlenir.

Detaylı ilk konsültasyon sırasında sizi ve bedeninizi tanıyarak en uygun ve verimli yöntemi planlamak için adımlar atılır.

Görüşmelerde güncel bilimsel araştırmalar ışığında, beslenme alışkanlıklarınız değerlendirilirken yaşam tarzınıza uygun olan, süreçten keyif alabilmenize olanak sunan ve ihtiyaçlarınızı karşılayan bir beslenme planı ortaya çıkarılır.

Belirlenen hedef doğrultusunda her görüşmede program süreci değerlendirilir ve ona göre stratejik güncellemeler yapılır.

Bedensel Değişim Programı’nın yapısı gereği kolay anlaşılır ve uygulanabilir pratik menüler ile zorlanmadan, aynı zamanda bilinçlenerek hedefinize doğru beraber yol almak çok önemlidir.

Ayrıca tamamıyla sizin için planlanmış dengeli beslenme planı ve eğitim süreci sayesinde bu sistem sizi ileriki dönemlerde bağımsız bir şekilde doğru yemek tercihleri yapabilmenize olanak kılar.

Unutmayın; amaç, dengeli beslenerek kilo vermek, kilo verirken sağlığı korumak ve kalıcı bir şekilde kiloyu koruyabilmek olmalı.  Bu kilo almak isteyen veya atletik performanısını geliştirmek isteyenler için de geçerlidir.

Bedensel Değişim Programı felsefesine göre besinler ile aranıza mesafe koyan değil aksine daha çeşitli beslenerek gıdalarla bedeninizi nasıl değiştirebileceğinizi öğreten bir danışmanlık programıdır.

Uzm. Dyt. Orçun Kürüm

 

Logo’nun doğuşu

Logo beslenme veya rejimi çağrıştırması için tasarlanmamıştır. Esas amaç Orçun Kürüm’ün “Bedensel Değişim Programı” yöntemini ve felsefesini yansıtması olarak belirlenmiştir.

Logo tasarımında ana fikir ile uyumlu olduğundan Güneş’in doğuşu baz alınmıştır.

Sağlıklı yaşam koçluğunun doğası gereği kişilere yeni hedefler belirlenir, onlara yeni bir ümit yeni bir başlangıç sunulur aslında.

Güneş’in doğuşu bu sepeble programın konseptini tam olarak yansıtacağı düşünüldü ve ortaya logo çıktı.

Logodaki rengin saydamlaşması de verilen hizmetin odak noktası olan “Bedensel Değişim Programı” içerisinde geçen Değişim kelimesini yansıtmaktadır.

Logodaki çizgiler ofisin dinamik ve modern havasını yansıtırken logo genel olarak Orçun Kürüm’ün titiz çalışmasını ve mükemmeliyetçiliği de yansıtmaktadır.

Kurumsal renk 

Kurumsal 5 farklı rengimiz olsa da en çok turuncu renk ön plandadır.

Sebebi ise logonun oluşumundaki temel rengin turuncu renk olmasıdır.

Rengin bazı özellikleri; dışa dönük, heyecan verici, dinamik, dikkat çekici, çarpıcı ve iç açıcı olarak sayılabilir.

Ayrıca turuncu rengin metabolizmayı hızlandırdığı bile düşünülüyor.

Turuncu, hakim renk olarak kullanıldığı ortamlara neşe ve canlılık verir.

* Bu sitede anlatılanlar sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim/hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Kişiden kişiye farklılar gösterebilir.